Kurumsal

Anasayfa / Kurumsal

1964 yılında kurulan ve  1976 yılına kadar sipariş üzerine  makineler  üreten Önersan,  1976 yılında  shrink ambalaj makineleri konusunda Türkiye’de ilk üretici firma olarak  bu sektörde hizmet vermeye başlamıştır.  Sadece Türkiye'de 2500 firmadan fazla müşterisi olan Önersan sektörün ilk ve en kaliteli otomatik shrink ambalaj makineleri  üreticisi olarak bilinmektedir. Firmamızın en önemli özelliği son teknolojileri  ve gelişmeleri  sistemlerinde uygulayarak günümüz  rekabet koşullarının ve tüketici isteklerinin gerektirdiği  zor ve değişik  paketleme uygulamalarına çözüm getirmesidir.  

 

Standart makinelerin yanı sıra, müşteri istekleri doğrultusunda projeler üreterek özel makine imalatı ile de tüketici memnuniyetini sağlamaktadır. Firmamızın hedeflerinden biri de ambalaj sektöründe gerek yurt içi gerekse yurt dışı fuarlarda firmamızı ve ürünlerimizi tanıtarak küçülen dünyada tüm ihtiyaç sahiplerine ulaşabilmektir.  

 

Firmamız doğrudan ihracat yolu ile yurtdışı pazarlara makine satmakla birlikte Dünya geneline yayılmış distribütörleri aracılığı ile de  satış ve satış sonrası hizmet vermektedir. Bununla beraber İtalyan  Smipack firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Önersan'ın  tecrübesi, dinamizmi, heyecanlı  kadrosu,  güçlü satış sonrası servis hizmetleri ve ürün kalitesi , firmayı kendi sektöründe  lider yapmaktadır.  Ürün Grubu: PLC kontrollü Tam otomatik sistem shrink ambalaj makineleri, yarı otomatik sistem shrink ambalaj makineleri, büyük ebatlı ürünler için özel dizayn edilmiş shrink ambalaj makineleri, otomatik  ve manuel sistem L yapıştırma sarma makineleri, pet ve cam şişeleri  paketleyen shrink ambalaj makinelerini içermektedir.

Önersan Ambalaj Makineleri San. Tic. Ltd Şti Adres : İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Metal-İŞ Sanayi Sitesi, 7. Blok, No: 13 İkitelli 34670 İstanbul, Türkiye
Tel : +90 (212) 671 10 00 (Pbx ) ,   Fax : +90 ( 212) 671 10 01 Mail : info@onersan.com.tr
 Önersan - SHRINK ©2013